Recenzie

Janka

28.10.2020

Ďakujem fy. FaP a p. Blaškovi za profesionálny prístup od objednávky až po realizáciu montáže bytových vchodových dverí. Montáž bola prevedená odborne čisto a rýchlo. 
Prajem veľa úspechov.

Danka

29.10.2020

Dovoľte mi touto cestou poďakovať za skvelo odvedenú prácu Vašich zamestnancov. Dňa 27.10. nám páni prišli montovať bezpečnostné dvere, ktoré sme si od Vás objednali.  Komunikácia bola na jednotku už pri prvej návšteve, všetko podrobne vysvetlené, odkonzultované. Samotná montáž a práce s ňou prebiehali v rovnakom duchu. Obidvaja veľmi príjemní, sympatickí páni, prišli načas, dokonca aj trošku skôr, aby si pripravili všetko potrebné, nezaháľali, boli rýchli, príjemní a veľmi oceňujem okrem skvelého konečného výsledku i čistotu ich práce. Systematicky po jednotlivých úkonoch po sebe upratovali, takže v konečnom dosledku po ich odchode boli potrebné minimálne upratovacie práce z našej strany. Z nových bezpečnostných dverí sa veľmi tešíme.
Ďakujeme ešte raz obom pánom za skvelú prácu a tiež prístup k nej, určite budeme každému odporúčať.
Veľa úspechov prajeme.


Juraj a Slávka

26.10.2020

Chceli by sme sa veľmi pekne poďakovať firme pána Františka Blaška za kvalitne odvedenú montáž bezpečnostných dverí. Montážne práce boli prevedené na vysokej profesionálnej úrovni. Chválime, že pracovníci prišli v dohodnutom termíne, žiadne meškanie, žiadne naťahovanie času,  práca bola odvedená čisto, žiaden prach, špina. Všetko za sebou poupratovali.  Dvere sú osadené kvalitne a výsledok je veľmi pekný. Spokojní sme boli aj s ochotou a ústretovosťou všetkých zamestnancov - od cenovej ponuky až po samotné odovzdanie kľúčov. Našu skúsenosť s firmou František Blaško - FaP budeme odporúčať ďalej. Ešte raz veľké ďakujeme.


Peter

30.9.2020

V priebehu roka 2020 som mal osobnú skúsenosť pri výmene vchodových dverí na dvoch bytoch. Pri porovnateľnej cene som však dostal vo firme Sherlock jednoznačne kvalitnejší produkt, odbornejši výklad a ukážkový prístup p. Blaška. Montáž bola prevedená profesionálne. Môžem len odporučiť. 

Renáta

24.7.2020

Úplne bezproblémová výmena vchodových dverí, odborný prístup, všetko prebehlo podľa vopred dohodnutých podmienok. P. Blaška môžem vrelo doporučiť, je to profesionál.

Martin

9.4.2020

Celý priebeh od výberu dverí, až po samotnú montáž prebiehal úplne bezproblémovo a podľa dohodnutých podmienok. Boli sme maximálne spokojný so všetkým. p. Blaška môžem určite len odporučiť, je to profesionál s dlhoročnou praxou.


Imrich

5.4.2020

Veľmi príjemná skúsenosť od dohodnutia objednávky, rýchlosti dodania, kvality prevedenia, odborného prístupu a vysvetlenia. Všetko sa udialo presne tak, ako sa to vopred dohodlo, za čo veľká vďaka a tiež musím poďakovať za vykonané práce, ktoré neboli súčasťou objednávky. Ak by som mal niekomu odporučiť bezpečnostné dvere, tak určite od firmy Blaško - FaP!

Vladimír

11.5.2019

Maximálna spokojnost s p. Blaškom a jeho profesionalitou. Vidno ze vie čo robí. Osobne mi okrem bezpečnostných dveri daval aj 2x interierove dvere a oblozkove zárubne. Nemam co vytknut a mozem len odporúčať dalej.

Dušana

12.4.2019

S bezpecnostnymi dverami sme nadmieru spokojni, ako obyvatelia panelaku si pochvalujeme hlavne tepelnu a zvukovu izolaciu. Montaz dveri prebehla - vzhladom na jej narocnost - pomerne rychlo a nanajvys profesionalne. Bolo vidiet, ze pani maju za sebou dlhorocne skusenosti a disponuju bohatymi odbornymi znalostami. Asi najviac nas vsak potesil pristup zo strany firmy, vynikajuce poradenstvo, profesionalita a ochota vyhoviet zakaznikovi. Bezpecnostne dvere Sherlock, a predovsetkym firmu Blaško - FaP, mozeme len odporucit. Este raz dakujeme!

Matej a Paula

12.1.2019

S bezpecnostnymi dverami od firmy Blasko-FaP sme velmi spokojni. Vyzeraju velmi elegantne, okrem ochrannej splnaju aj tepelnu a zvukovoizolacnu funkciu. Nevedeli sme si predstavit kupu noveho bytu a nechat si povodne dvere, do ktorych developer urcite neinvestoval viac ako musel. Vysoku profesionalitu a najma ochotu musime potvrdit. Ich praca je kvalitna a potesilo nas aj to, ze priestory nechali ciste a bez odpadu. Dakujeme a budeme vas velmi radi odporucat!

Lukáš

14.6.2018

Veľmi príjemný a ochotný prístup zo strany firmy, vynikajúce poradenstvo, flexibilita, ochota a prístup k zákazníkovi. Vrelo odporučujem aj ďalej, kvalita práce servisu a prístupu na veľmi vysokej úrovni. Klobúk dole, vysoká profesionalita. SHERLOCK-PRESOV ČÍSLO 1 NA TRHU.

Tatiana

31.5.2018

Vysoká profesionalita a ochota. Kto sa rozhoduje vo výbere bezpečnostných dverí, jednoznačne doporučujem.

Pavol

21.5.2018

Dňa 16.5.2018 nám montovali bezpečnostné dvere a dvere a montáž prekonali moje očakávania. Veľmi precízna a pedantná práca. Určite budem odporúčať.

Martin

16.5.2018

V roku 2009 som si objednal bezpečnostné dvere u tejto firmy. Bol som veľmi milo prekvapený profesionalitou a odbornými znalosťami, ktorými disponovali páni počas montáže. S výsledkom som bol nadmieru spokojný a keďže som sa nedávno presťahoval do iného bytu, neváhal som znova osloviť túto firmu. A znova ma nesklamali. Špičková profesionalita a ochota pomôcť je na miestne podnikateľské prostredie nevídaná. Jednoznačne doporučujem týchto pánov na montáž dverí, budete nadmieru spokojní.

Ľuboš

12.5.2018

100% spokojnosť s montážou, dodávkou a kvalitou bezpečnostných dverí. Odporúčam.

Mária

15.2.2018

Vysokokvalitné prevedenie bezpečnostných dverí, ich inštalácia a bezproblémový prístup a ochota zo strany predajcu. Maximálna spokojnosť .

Ivan

10.2.2018

Po montáži bezpečnostných dverí Sherlock môžem vrelo doporučiť firmu Blaško - FaP. Ochota, poradenstvo a prístup na úrovni. Všetko, čo bolo dohodnuté je aj dodržané, namontované, vysvetlené. Navyše zamykací mechanizmus je tichý a samotné dvere tlmia hluk nad moje očakávania.

Stanislav

14.11.2017

S bezpečnostnými dverami značky Sherlock som veľmi spokojný. Vysoká kvalita za primeranú cenu. Oceňujem hlavne skvelé zvukové odhlučnenie, viacbodový bezpečnostný systém, a tiež rýchlosť a spoľahlivosť montáže firmou Blaško - FaP z Prešova. Jednoznačne odporúčam. :-)

Juraj

23.10.2017

Bezpečnostné dvere značky Scherlock mám už pomerne dávno, je to už viac ako 10 rokov a som s nimi spokojný. Dodávka a montáž bola rýchla, kvalitné dvere a ochotný personál.

Eva

23.10.2017

Bezpečnostné dvere Scherlock mám od roku 2004, som s nimi nad mieru spokojná, po toľkých rokoch vyzerajú ako nové (malé odreniny mojou nepozornosťou) a tak isto čo sa týka bezpečnosti - cítim sa doma veľmi bezpečne. Prístup a ochota personálu 100 %.

Lucia

20.10.2017

Dobrý deň, chcela by som vyjadriť veľkú spokojnosť s montážou dverí, ako aj s profesionálnym prístupom predajcu. Veľmi rýchle a vysoko kvalitné osadenie dverí, bez zbytočného neporiadku. Môžem len odporúčať.

Iveta

19.10.2017

Chcela by som vyjadriť svoju spokojnosť s dodávkou bezpečnostných dverí. Kvalitné dvere, profesionálny prístup a ochota predajcu, bezproblémová montáž.

Róbert

19.10.2017

Vysokokvalitné prevedenie bezpečnostných dverí, ich inštalácia a bezproblémový prístup a ochota zo strany predajcu. Naozaj vysoká spokojnosť. 

Eva

04.10.2017

Dobrý deň,  chcela by som sa vám poďakovať za montáž dverí. Prerábali sme bytové jadro, ale s takými majstrami ako vy som sa nestretla. Vaša profesionalita, ústretovosť a zmysel pre poriadok, to som ešte nezažila. Chcem vám ešte raz poďakovať.

Peter

15.10.2017

Dobrý deň. Chcel by som sa Vám poďakovať za montáž bezpečnostných dverí, prerábal sa celý byt a čo sa týka majstrov na montáž dverí boli to profesionáli s perfektným prístupom a zmyslom pre poriadok. Svoju prácu odviedli na vysokej úrovni a s výsledkom a kvalitou sme veľmi spokojní, môžeme ich všetkým vrelo odporučiť. Este raz Vám ďakujem za skvele odvedenú prácu, dvere sú veľmi kvalitné. 


Boli ste spokojný s našími službami?
Dajte nám o tom vedieť.