Recenzie

Martin

9.4.2020

Celý priebeh od výberu dverí, až po samotnú montáž prebiehal úplne bezproblémovo a podľa dohodnutých podmienok. Boli sme maximálne spokojný so všetkým. p. Blaška môžem určite len odporučiť, je to profesionál s dlhoročnou praxou.


Imrich

5.4.2020

Veľmi príjemná skúsenosť od dohodnutia objednávky, rýchlosti dodania, kvality prevedenia, odborného prístupu a vysvetlenia. Všetko sa udialo presne tak, ako sa to vopred dohodlo, za čo veľká vďaka a tiež musím poďakovať za vykonané práce, ktoré neboli súčasťou objednávky. Ak by som mal niekomu odporučiť bezpečnostné dvere, tak určite od firmy Blaško - FaP!

Vladimír

11.5.2019

Maximálna spokojnost s p. Blaškom a jeho profesionalitou. Vidno ze vie čo robí. Osobne mi okrem bezpečnostných dveri daval aj 2x interierove dvere a oblozkove zárubne. Nemam co vytknut a mozem len odporúčať dalej.

Dušana

12.4.2019

S bezpecnostnymi dverami sme nadmieru spokojni, ako obyvatelia panelaku si pochvalujeme hlavne tepelnu a zvukovu izolaciu. Montaz dveri prebehla - vzhladom na jej narocnost - pomerne rychlo a nanajvys profesionalne. Bolo vidiet, ze pani maju za sebou dlhorocne skusenosti a disponuju bohatymi odbornymi znalostami. Asi najviac nas vsak potesil pristup zo strany firmy, vynikajuce poradenstvo, profesionalita a ochota vyhoviet zakaznikovi. Bezpecnostne dvere Sherlock, a predovsetkym firmu Blaško - FaP, mozeme len odporucit. Este raz dakujeme!

Matej a Paula

12.1.2019

S bezpecnostnymi dverami od firmy Blasko-FaP sme velmi spokojni. Vyzeraju velmi elegantne, okrem ochrannej splnaju aj tepelnu a zvukovoizolacnu funkciu. Nevedeli sme si predstavit kupu noveho bytu a nechat si povodne dvere, do ktorych developer urcite neinvestoval viac ako musel. Vysoku profesionalitu a najma ochotu musime potvrdit. Ich praca je kvalitna a potesilo nas aj to, ze priestory nechali ciste a bez odpadu. Dakujeme a budeme vas velmi radi odporucat!

Lukáš

14.6.2018

Veľmi príjemný a ochotný prístup zo strany firmy, vynikajúce poradenstvo, flexibilita, ochota a prístup k zákazníkovi. Vrelo odporučujem aj ďalej, kvalita práce servisu a prístupu na veľmi vysokej úrovni. Klobúk dole, vysoká profesionalita. SHERLOCK-PRESOV ČÍSLO 1 NA TRHU.

Tatiana

31.5.2018

Vysoká profesionalita a ochota. Kto sa rozhoduje vo výbere bezpečnostných dverí, jednoznačne doporučujem.

Pavol

21.5.2018

Dňa 16.5.2018 nám montovali bezpečnostné dvere a dvere a montáž prekonali moje očakávania. Veľmi precízna a pedantná práca. Určite budem odporúčať.

Martin

16.5.2018

V roku 2009 som si objednal bezpečnostné dvere u tejto firmy. Bol som veľmi milo prekvapený profesionalitou a odbornými znalosťami, ktorými disponovali páni počas montáže. S výsledkom som bol nadmieru spokojný a keďže som sa nedávno presťahoval do iného bytu, neváhal som znova osloviť túto firmu. A znova ma nesklamali. Špičková profesionalita a ochota pomôcť je na miestne podnikateľské prostredie nevídaná. Jednoznačne doporučujem týchto pánov na montáž dverí, budete nadmieru spokojní.

Ľuboš

12.5.2018

100% spokojnosť s montážou, dodávkou a kvalitou bezpečnostných dverí. Odporúčam.

Mária

15.2.2018

Vysokokvalitné prevedenie bezpečnostných dverí, ich inštalácia a bezproblémový prístup a ochota zo strany predajcu. Maximálna spokojnosť .

Ivan

10.2.2018

Po montáži bezpečnostných dverí Sherlock môžem vrelo doporučiť firmu Blaško - FaP. Ochota, poradenstvo a prístup na úrovni. Všetko, čo bolo dohodnuté je aj dodržané, namontované, vysvetlené. Navyše zamykací mechanizmus je tichý a samotné dvere tlmia hluk nad moje očakávania.

Stanislav

14.11.2017

S bezpečnostnými dverami značky Sherlock som veľmi spokojný. Vysoká kvalita za primeranú cenu. Oceňujem hlavne skvelé zvukové odhlučnenie, viacbodový bezpečnostný systém, a tiež rýchlosť a spoľahlivosť montáže firmou Blaško - FaP z Prešova. Jednoznačne odporúčam. :-)

Juraj

23.10.2017

Bezpečnostné dvere značky Scherlock mám už pomerne dávno, je to už viac ako 10 rokov a som s nimi spokojný. Dodávka a montáž bola rýchla, kvalitné dvere a ochotný personál.

Eva

23.10.2017

Bezpečnostné dvere Scherlock mám od roku 2004, som s nimi nad mieru spokojná, po toľkých rokoch vyzerajú ako nové (malé odreniny mojou nepozornosťou) a tak isto čo sa týka bezpečnosti - cítim sa doma veľmi bezpečne. Prístup a ochota personálu 100 %.

Lucia

20.10.2017

Dobrý deň, chcela by som vyjadriť veľkú spokojnosť s montážou dverí, ako aj s profesionálnym prístupom predajcu. Veľmi rýchle a vysoko kvalitné osadenie dverí, bez zbytočného neporiadku. Môžem len odporúčať.

Iveta

19.10.2017

Chcela by som vyjadriť svoju spokojnosť s dodávkou bezpečnostných dverí. Kvalitné dvere, profesionálny prístup a ochota predajcu, bezproblémová montáž.

Róbert

19.10.2017

Vysokokvalitné prevedenie bezpečnostných dverí, ich inštalácia a bezproblémový prístup a ochota zo strany predajcu. Naozaj vysoká spokojnosť. 

Eva

04.10.2017

Dobrý deň,  chcela by som sa vám poďakovať za montáž dverí. Prerábali sme bytové jadro, ale s takými majstrami ako vy som sa nestretla. Vaša profesionalita, ústretovosť a zmysel pre poriadok, to som ešte nezažila. Chcem vám ešte raz poďakovať.

Peter

15.10.2017

Dobrý deň. Chcel by som sa Vám poďakovať za montáž bezpečnostných dverí, prerábal sa celý byt a čo sa týka majstrov na montáž dverí boli to profesionáli s perfektným prístupom a zmyslom pre poriadok. Svoju prácu odviedli na vysokej úrovni a s výsledkom a kvalitou sme veľmi spokojní, môžeme ich všetkým vrelo odporučiť. Este raz Vám ďakujem za skvele odvedenú prácu, dvere sú veľmi kvalitné. 


Boli ste spokojný s našími službami?
Dajte nám o tom vedieť.